There are no objects in this facebook feed.

Polub nas na fb! Strona fb FizjoAnimal, która stanowi prawdziwe źródło inspiracji i wiedzy dla miłośników zwierząt oraz terapeutów zajmujących się ich zdrowiem. Nasza strona jest pełna fascynujących zdjęć, prezentujących nie tylko zabiegi oraz rehabilitację, lecz także najnowsze innowacje w dziedzinie fizjoterapii zwierząt.

Nasza historia zaczęła się od pasji i zaangażowania w fizjoterapię zwierząt. Po ukończeniu renomowanych szkoleń, takich jak „Fizjoterapeuta psów i kotów” w Studium Fizjoterapii Zwierząt we Wrocławiu oraz studiów na kierunku Fizjoterapia Zwierząt w Bydgoszczy, nasza praktyka terapeutyczna nabrała pełnego rozpędu. Nasze podejście oparte jest na szeroko rozumianym dobrostanie pacjenta, co stanowi fundament każdej podejmowanej terapii.

W ramach naszej działalności oferujemy szereg profesjonalnych podejść terapeutycznych. Ciekawe przykłady znaleźć można w naszych Social Mediach. Terapia manualna, oparta na ręcznych technikach manipulacyjnych, stanowi kluczowy element naszych działań. To holistyczne podejście skoncentrowane na kompleksowym leczeniu schorzeń i urazów układu mięśniowo-szkieletowego.

Kinezyterapia dla psów to kolejny obszar, na którym się skupiamy. Specjalistyczne ćwiczenia i terapie ruchowe mające na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności oraz mobilności psów po urazach, operacjach czy schorzeniach neurologicznych, stanowią istotną część naszej praktyki. Stosujemy różnorodne techniki i terapeutyczne ćwiczenia, aby zapewnić skuteczną rehabilitację.

Fizykoterapia, jako dziedzina wykorzystująca różne metody fizyczne do wspomagania regeneracji zwierząt, jest jednym z filarów naszych działań. W szczególności jest ona pomocna dla psów, które przeszły urazy, operacje lub cierpią na schorzenia wpływające na ich zdolność poruszania się.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się różnorodne terapie wspomagające proces rehabilitacji, dostosowane indywidualnie do potrzeb i stanu zdrowia pacjentów. Nasze aktualności na social mediach stanowią nie tylko źródło informacji, lecz również przestrzeń do dzielenia się wiedzą oraz sukcesami naszych podopiecznych.

 

FizjoAnimal Rehabilitacja psa

Obserwuj nas: